• Producent: Garland
  • Kategoria: Pozostałe dom i ogród

Dwie szczotki do czyszczenia kostki brukowej (z długą i krótką rączką) GarlandSzczotki do czyszczenia kostki brukowej Garland wykonane są w pokaźnej Brytanii, cechują się niezwykle wysoką jakością wykonania i dużą trwałością.

W skład zestawu wchodzą dwie szczotki, jedna z długim trzonkiem o długości 155 cm i druga z krótkim o długości.35 cm.Szczotka przeznaczona jest do czyszczenia zabrudzeń z kostki brukowej takich jak trawa, mech, porostynajczęściej skażeń z szczelin pomiędzy chodnikowych.Wychodzisz z domu i codziennie ten sam widok?!

Twój chodnik przed domem porasta brzydki, nieestetyczny mech, zielenieje i rozmazuje się na całej ścieżce. Dodatkowo pojawiają się niewielkie chwasty. Mimo bieżącej pielęgnacji problem nawraca?Mamy dla Ciebie perfekcyjny towar, który w naturalny sposób, bez użycia środków chemicznych poradzi sobie z problemem na długi czas!Szczotka do czyszczenia kostki brukowej Garland produkowana jest z naturalnego materiału i trwałego, jakim jest drewno.

dodatkowo komponenty stalowe, które pozwalają na oczyszczenie kostki i usunięcie z przegród pomiędzy chodnikiem mchu i resztek niewielkich roślin. Szczotka produktywnie polikwiduje brud i doszoruje plamy z chodnika, natomiast stalowy trójkąt wykopie chwasty razem z korzeniami z trudno przystępnych miejsc między kostkami.

Szczotka umieszczona jest na długim wygodnym i funkcjonalnym kiju, który pozwala operować urządzeniem bez konieczności schylania się i zginania. Pozycja przy pracy jest wygodna i luźna, dzięki czemu kręgosłup nie przeciąża się, jak jest w przypadku niedługich szczotek..cechy szczotek:- oprawa i trzonek z drewna - skrobak z grubej blachy stalowej, ocynkowanej- włosie z drutu stalowego - długość stalowego włosia: 4 cm- rozmiary szczotki wraz z metalowym włosiem: 8 cm- rozmiary szczotki wraz z metalowym ostrzem/skrobakiem: 12 cm- długość pierwszej szczotki na długim kiju: 157cm- długość drugiej szczotki na krótkim kiju: 38 cmWięcej towarów do domu i ogrodu firmy Garland wyszukasz tu -->

Zobacz podobne produkty

Polecane produkty w kategorii: Pozostałe dom i ogród